+90 532 767 99 45 Toplu Pilav Dağıtımı Hayır Lokması Dağıtma
+90 532 767 99 45
İletişim
+90 538 951 30 36
WhatsApp
Sipariş Hattı

Üsküdar Hayır Lokması

Usta Lokmacı

Üsküdar hayır lokması zor geçen üzücü günlerde sevdiklerinize hayır yapmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Çeşitli kutlamalarda misafirlere ikram edilen hayır lokmaları birçok aile tarafından verilmektedir. Bebeklerin diş çıkarma kutlamalarında, doğum günlerinde, mevlit ve kandillerde dağıtımı araçlarımız ile yapılmaktadır. Üsküdar hayır lokması toplu olarak usta lokmacı firmamız tarafından özenle yapılmaktadır. Hijyen ortamlarda müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak verdikleri kişi sayısına yetecek kadar lokma tatlısı döküyoruz.

Yılların deneyimiyle ve kendimize özgün tarifimizle en kaliteli malzemeleri kullanarak yaptığımız lokma tatlısını ev ve iş yerlerine servis etmekteyiz. Özel günlerde ve hayırlarda birçok müşterinin aklına gelen ilk firmalardan biri olarak büyük bir titizlikle hazırladığımız lezzetli lokma tatlısını müşterilerin belirttiği süreye yetiştiriyoruz. 

ÜSKÜDAR LOKMA DAĞITIMI

Kaliteli Malzeme, Temiz İşçilik ve Güvenilir Firma

Hayırlarınıza Lokma Döküyor ve Pilav Dağıtıyoruz.

Toplu Yapılan Lokma Tatlısının Lezzet Sırrı 

Uzun yıllardan beri hizmet veren tatlı firması olarak en lezzetli lokmaları müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Dini gün ve hayırlarda toplu olarak dağıtılan hayır lokmalarının lezzet sırrı firma olarak yıllardır seçtiğimiz kaliteli malzemeler ve işimize gösterdiğimiz özendedir. Üsküdar hayır lokması hizmetini geniş araçlarımız ile istediğiniz yerde yapıyoruz.

Müşterilerin damak zevkine ve  isteklerine göre şeker ve un ayarlamalarını yaparak hijyenik bir şekilde hazırladığımız lokmaları camilerin önünde ya da sokaklarda dağıtıyoruz. Şeker hastalığı olan müşterilere özel olarak müşterilerin isteği doğrultusunda lokma tatlısını döküyoruz. Birçok müşteri önceden hayır verilecek kişi  ve kişi başına dağıtılacak lokma sayısını bizimle paylaşır. Müşterilerimizin verdikleri sayı kadar yapacağımız hayır lokması tatlısının malzemelerini ayarlayarak hijyenik ortamımızda büyük bir titizlikle yaparız. 

Araçlı Üsküdar Hayır Lokması Fiyatları 

Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutan Usta Lokmacı firması olarak müşterilerin bütçesine uygunluk  gösteren hayır lokmalarını yapıyoruz. Üsküdar hayır lokması hizmetini uygun ve indirimli fiyatlarla müşterilerimizin ayağına kadar götürüyoruz. Sizde usta lokmacı olarak bizi tercih edebilirsiniz.

Geçmişte
Hayırlarına Ortak Olduklarımız

İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan Usta Lokmacı; profesyonel ekibi, son teknoloji ekipmanları ve hijyen esaslı hizmet anlayışıyla birinci sınıf lokma üretimi ve halka eşzamanlı lokma dağıtımı yapmaktadır.

Portföyünde büyük firmaları da barındıran Hayır Lokması, özel tasarımlı araçları ile siz hayırseverlerin hizmetinde.

İletişim Bilgileri

Usta Lokmacı ile Hayır Lokması İletişim Bilgileri

Lokma Siparişi Formu

Aşağıdaki formu kullanarak bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

    About the author

    Leave a Reply

    Hemen Ara

    Call Now ButtonHemen Ara