+90 532 767 99 45 Toplu Pilav Dağıtımı Hayır Lokması Dağıtma
+90 532 767 99 45
İletişim
+90 538 951 30 36
WhatsApp
Sipariş Hattı

Ümraniye Hayır Pilav Dağıtımı

Usta Lokmacı

İstanbul’un her yerine tavuklu pilav dağıtımı yapmak amacıyla firmalar ikram arabaları kullanır. Eğer merhum ve merhumenin adına hayır pilavı dağıtmayı düşünüyorsanız bulunduğunuz bölgeden ötürü endişelenmeyin. İkram arabaları sayesinde dağıtılan pilavlar lezzetli ve doyurucu olacaktır. Tabii bunun için pilav dağıtımı hizmeti veren firmaları dikkatli bir şekilde değerlendirmeniz ve ona göre anlaşmanız gerekiyor.

Firmalarla görüşerek kavurmalı pilav paketinin üzerine hayır yapılacak merhum ve merhumenin adını yazdırabilirsiniz. Firmalarla görüşürken toplu pilav dağıtımı yapılacak adresi, günü ve saati net bir şekilde dile getirmeniz bu noktada oldukça büyük önem taşır. Aksama yaşanmaması amacıyla firmalar stant veya ikram arabasıyla adrese gelerek pilav dağıtımını üstlenir.

ÜMRANİYE PİLAV DAĞITIMI

Kaliteli Malzeme, Temiz İşçilik ve Güvenilir Firma

Hayırlarınıza Lokma Döküyor ve Pilav Dağıtıyoruz.

Ümraniye Mevlit Pilavı

Mevlitte yapılacak etli pilav dağıtımı fiyatlarının içerisinde tabak, çatal, kaşık ve peçete gibi malzemelerin ücretleri de dahildir. Dilerseniz açılış organizasyonlarında da pilav dağıtımı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Pilav dağıtım hizmeti istenen her etkinlikte, günde ve saatte yapılabilir. Sektörde firmaların artması sayesinde söz konusu gelenek günümüze kadar sürdürülebilmiştir.

Mevlit ev ortamı yerine iş yeri ya da belirlenen başka bir mekânda yapılacaksa tavuklu pilav dağıtımı yapılacak mekânın adresini vermelisiniz. Pilav dağıtımına ek menüler istediğinizde fiyatlarda değişkenlikler olabilir. Etkinliğe gelecek misafirlerin ilgisini çekmek ve beğenisini kazanmak açısından seçilen firmanın etkisi büyüktür. Bu nedenle firma seçiminde dikkatli davranmalısınız.

Ümraniye Toplu Pilav Dağıtımı

Yakın zamanda nohutlu pilav dağıtımı yapmayı düşünüyorsanız hangi konsept için hizmet istediğinizi söylemelisiniz. Bizimle mevlit organizasyonlarında dağıtım yaptırmak amacıyla iletişim kurarsanız beklentinizi karşılayacak türden hizmet sunacağımızı bilin. Ayrıca pilav dağıtımları açılış, cenaze, bebek doğumu ve düğün gibi etkinliklerde de tercih edilebilir. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için bize ulaşın.

Geçmişte
Hayırlarına Ortak Olduklarımız

İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan Usta Lokmacı; profesyonel ekibi, son teknoloji ekipmanları ve hijyen esaslı hizmet anlayışıyla birinci sınıf lokma üretimi ve halka eşzamanlı lokma dağıtımı yapmaktadır.

Portföyünde büyük firmaları da barındıran Hayır Pilav Dağıtımı, özel tasarımlı araçları ile siz hayırseverlerin hizmetinde.

İletişim Bilgileri

Usta Lokmacı ile Hayır Lokması İletişim Bilgileri

Lokma Siparişi Formu

Aşağıdaki formu kullanarak bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

    About the author

    Leave a Reply

    Recent Works

    Hemen Ara

    Call Now ButtonHemen Ara