+90 532 767 99 45 Toplu Pilav Dağıtımı Hayır Lokması Dağıtma
+90 532 767 99 45
İletişim
+90 538 951 30 36
WhatsApp
Sipariş Hattı

Tuzla Hayır Lokması

Usta Lokmacı

Tuzla hayır lokması zor geçen üzücü günlerde sevdiklerinize hayır yapmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul’un en güzide ilçelerinden olan Tuzla ilçe yaşayanlar hayır lokması gereksinimi duyduğu zaman doğrudan bizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Uzun yıllardır sektörde olan ve alanın da tüm belgelere sahip olan Tuzla hayır lokması  firmamız sevdiklerinizi yitirdiğiniz o acılı ve zor günlerde sizler için hayır lokması dökerek hayır işlemenize, sevap kazanmanıza vesile olmaya çalışıyor.

Ölülerinizin kırkıncı gününde, yıldönümünde, ya da öldüğünün üçüncü gününde taptaze döktüğümüz hayır lokmalarını istediğiniz yerde, istediğiniz zaman servis ediyoruz.  Siz de hayır lokması döktürerek kendinizi her türlü kötülükten koruyabilirsiniz.

TUZLA LOKMA DAĞITIMI

Kaliteli Malzeme, Temiz İşçilik ve Güvenilir Firma

Hayırlarınıza Lokma Döküyor ve Pilav Dağıtıyoruz.

Tuzla Hayır Lokması Döktürme Fiyatları 

Usta lokmacı olarak hayır lokması fiyatlarımız sizin de piyasa araştırma yaptığınızda göreceğiniz üzere son derece uygundur. Tüm Tuzla ölçeğinde fiyatlarımız aynıdır. Bölgeye göre farklılık taşımaz.

Tuzla hayır lokması fiyatlarımızı belirleyen en temel kriter elbette ne miktarda bizden hayır lokması istendiğindir. Bizler hiçbir biçimde miktarda sınır tanımadan istediğiniz miktarda son derece temiz ve hijyenik bir biçimde hayır lokması yapıyor ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Temizlikten ve kaliteden ödün vermeden lokma döktürüyoruz. Bizler bir telefon kadar uzağındayız. Fiyatlarımızın oldukça hesaplı olduğunu siz de göreceksiniz.

Tuzla Lokma Döktürme Arabası İle Lokma Dağıtımı 

Tuzla hayır lokması gereksinimi olanlar bizi aradıkları zaman lokma arabamızda yaptığımız lokmaları sıcak ve lezzeti bozulmadan taze çıtır çıtır Usta Lokmacı olarak sizlere ikram ediyoruz.

Tuzla ilçesinin tüm cadde ve sokaklarına hizmet veriyoruz. Ölen sevdiklerinize dua almak için bizi arayarak lokma döktürebilir ve böylece sevap kazanabilirsiniz. Ölen kişilerin de mezarlarında huzur içinde uyumasına böylece vesile olma şansına sahip olabilirsiniz. Bizimle her an için iletişime geçebilirsiniz. Firmamız alanında uzman eğitimli ve deneyimli bir kadro ile hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır.

Geçmişte
Hayırlarına Ortak Olduklarımız

İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan Usta Lokmacı; profesyonel ekibi, son teknoloji ekipmanları ve hijyen esaslı hizmet anlayışıyla birinci sınıf lokma üretimi ve halka eşzamanlı lokma dağıtımı yapmaktadır.

Portföyünde büyük firmaları da barındıran Hayır Lokması, özel tasarımlı araçları ile siz hayırseverlerin hizmetinde.

İletişim Bilgileri

Usta Lokmacı ile Hayır Lokması İletişim Bilgileri

Lokma Siparişi Formu

Aşağıdaki formu kullanarak bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

    About the author

    Leave a Reply

    Hemen Ara

    Call Now ButtonHemen Ara