+90 532 767 99 45 Toplu Pilav Dağıtımı Hayır Lokması Dağıtma
+90 532 767 99 45
İletişim
+90 538 951 30 36
WhatsApp
Sipariş Hattı

Silivri Hayır Lokması

Usta Lokmacı

Silivri hayır lokması zor geçen üzücü günlerde sevdiklerinize hayır yapmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Silivri hayır lokması, uzun yıllara dayanan tecrübesi ile en lezzetli lokmalarıyla tanınan firmalardandır. Hayır lokması geleneğimizde ayrı bir yere sahiptir. Hayır lokma döktüren kişiler, vefat etmiş yakınlarının hayırla yad edilmesini isteyen kişilerdir. Yakınlarını kaybetmiş kişiler, ölen yakınlarına hayır duası almak için sıklıkla lokma döktürür.

SİLİVRİ LOKMA DAĞITIMI

Kaliteli Malzeme, Temiz İşçilik ve Güvenilir Firma

Hayırlarınıza Lokma Döküyor ve Pilav Dağıtıyoruz.

Hayır Lokması Özel Araçlarıyla Hizmetinizde

Hayır lokması sipariş verilen sayıya göre üretilmektedir. Bu üretim neticesinde verilen adrese lokmalar gelirken aynı zamanda hijyen koşullarıyla da hızlı ve güvenilir personellerimiz ile araçlarda dağıtımı yapılmaktadır.

Ayrıca sizlerin istediği üzerine de hayır lokmalarını araçlarımızla alıp herkesin ulaşabileceği alanlarda hayır amaçlı dağıt yaparak hayır duası almaktayız.

Taze ve Lezzetli Lokmalar

Silivri hayır lokması, taze ve lezzetli lokmalar ile uzun senelerdir hizmet veren işletmelerin başında gelir. Lokmaların sıcak ve o anda yapılmış olması, taze olmasının göstergesidir. Taze lokmalar, her zaman tercih edilen lezzetlerdir. Silivri hayır lokması olarak, araç arkasında belirlenen mevkilerde lokma ikramını başarılı şekilde yaparız. Cami, okul önleri, çarşı kapıları gibi işlek yerlerde vatandaşlara sıcak lokma servisi yapılır.

Mevlüt veya cenaze gibi özel günlerde kapalı mekânlarda dökülen lokmalar, sokaklarda da isteğe bağlı olarak verilmektedir. Taze, sıcak olarak ikram edilmesi gereken lokmalar, el değmeden hijyenik usullerde hazırlanır. Usta lokmacı olarak, firmamız tüm özel günlerde tercih edilir. Hayır işlerinizde firmamızdan destek alabilirsiniz.

Usta Lokmacı Tüm Hayır İşlerinde Yanınızda

Usta lokmacı tüm hayır ilerinizde sizlerin yanında olarak destekleriniz esirgememektedir. Dilediğiniz zamanda verdiğiniz sipariş sayısı kadar en sağlıklı, güvenli ve taze şekillerde üretimiz sağlanarak sizlere ulaştırmaktadır.

Firmamız olarak müşterilerin memnuniyetini düşünerek hijyen koşullarına uygun şekillerde lezzeti ve sunumu gözeterek en nefis ve güzel şekillerde dağıtımını yapmaktayız.

Geçmişte
Hayırlarına Ortak Olduklarımız

İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan Usta Lokmacı; profesyonel ekibi, son teknoloji ekipmanları ve hijyen esaslı hizmet anlayışıyla birinci sınıf lokma üretimi ve halka eşzamanlı lokma dağıtımı yapmaktadır.

Portföyünde büyük firmaları da barındıran Hayır Lokması, özel tasarımlı araçları ile siz hayırseverlerin hizmetinde.

İletişim Bilgileri

Usta Lokmacı ile Hayır Lokması İletişim Bilgileri

Lokma Siparişi Formu

Aşağıdaki formu kullanarak bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

    About the author

    Leave a Reply

    Hemen Ara

    Call Now ButtonHemen Ara