+90 532 767 99 45 Toplu Pilav Dağıtımı Hayır Lokması Dağıtma
+90 532 767 99 45
İletişim
+90 538 951 30 36
WhatsApp
Sipariş Hattı

Şile Hayır Lokması

Usta Lokmacı

Şile hayır lokması zor geçen üzücü günlerde sevdiklerinize hayır yapmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ölüm dünyanın en zor olgularından bir tanesidir. Sevdiklerimizi kaybedince insan kendisini anlamsızlık noktasında hisseder ve sevdikleri için bir şeyler yapmak ister. Sevdiklerimizin arkasından hayır yapmak ve sevaba girmek isterseniz tek yapmanız gereken şey eşinize dostunuza tanıdığınız tanımadığınız insanlara hayır lokması yaptırıp dağıttırmak olacaktır.

Şile hayır lokması firması olarak gece gündüz gereksinim duyduğunuz her an seri ve hızlı bir biçimde üstün hizmet anlayışı ile hizmet vermenin gururunu yaşayan bir firmayız. Firmamız son derece güzel bir biçimde lokma servisi yapar.

ŞİLE LOKMA DAĞITIMI

Kaliteli Malzeme, Temiz İşçilik ve Güvenilir Firma

Hayırlarınıza Lokma Döküyor ve Pilav Dağıtıyoruz.

Şile Lokma Döktürme Arabası ile Lokma Dağıtımı

Şile kentinde de hayır lokmasına son derece ciddi bir talep vardır. Şile hayır lokması denilince akla gelen ilk adreslerden bir tanesi olarak biz de sizlerden böylesi bir talep geldiği zaman hiç zaman kaybetmeden son sistem teknolojik araçlarımız ile istediğiniz adrese gelerek lokma dağımı yapıyoruz.

Bir telefon kadar uzak olan adresimizde bizi aramanız durumunda istediğiniz miktarda hayır lokması yaparak yapmış olduğumuz profesyonel organizasyon ile lokma dağıtımı yapıyoruz. Usta Lokmacı olarak işimizin erbabı olduğumuzun altını çizmek isteriz.

Şile Hayır Lokması Fiyatları 

Şile hayır lokması ile iyi bir lokmanın en iyi sırrının kaliteli ve taze malzeme olduğunun farkındalığı ile görsel kısmını da atlamadan lokma yaparak Şile halkının beğenisine sunuyoruz. Fiyatlarımız sizin de araştırma yaptığınız da göreceğiniz üzere son derece uygun olup işin emek kısmı da göz önüne alındığı zaman sizlerin bu işi yapmanıza gerek kalmadan hayatınızı ciddi anlamda kolaylaştırıyor ve size hiçbir iş bırakmıyoruz.

İster ölülerinin ölüm yıldönümü geldiği zaman ister kırkında ister öldüğünün üçüncü gününde kafanızda en ufak bir soru işareti kalmadan Usta Lokmacı olarak bizi arayarak kaliteli lokma talep edebilirsiniz.

Geçmişte
Hayırlarına Ortak Olduklarımız

İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan Usta Lokmacı; profesyonel ekibi, son teknoloji ekipmanları ve hijyen esaslı hizmet anlayışıyla birinci sınıf lokma üretimi ve halka eşzamanlı lokma dağıtımı yapmaktadır.

Portföyünde büyük firmaları da barındıran Hayır Lokması, özel tasarımlı araçları ile siz hayırseverlerin hizmetinde.

İletişim Bilgileri

Usta Lokmacı ile Hayır Lokması İletişim Bilgileri

Lokma Siparişi Formu

Aşağıdaki formu kullanarak bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

    About the author

    Leave a Reply

    Hemen Ara

    Call Now ButtonHemen Ara