+90 532 767 99 45 Toplu Pilav Dağıtımı Hayır Lokması Dağıtma
+90 532 767 99 45
İletişim
+90 538 951 30 36
WhatsApp
Sipariş Hattı

Sarıyer Hayır Lokması

Usta Lokmacı

Sarıyer hayır lokması zor geçen üzücü günlerde sevdiklerinize hayır yapmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sarıyer hayır lokması firması olarak sizlere kaliteli ve hijyenik ortamlarda hizmet sunuyoruz. Lokma dağıtımı kültürümüzün ve geleneğimizin en önemli parçalarından bir tanesi olmaktadır bir sokakta ya da cami önünde uzun bir kuyruk ile karşılaştığınızda sıcacık şerbetli çıtır çıtır lokmaları alabilmek için kuyruğa giren insanları görebilirsiniz. Kültürümüzde mühim bir yeri olan hayırlı okuması sevap işlemek adına ya da hayır işlemek amacıyla bazen adak olarak, bazen birini vefatından hemen sonra ya da düğün gibi durumlar içinde dağıtılması mümkündür.

Bu lokmaları dağıtmak isteyen kişiler şirketlerle anlaşarak kimisi kapı önünde kimisi ise cami önünde lokma döktürmek isteyebilir. Lokmalar farklı yörelerde farklı şekillerde farklı dökümler halinde olabiliyor. Lokmalar hem tatlı hem de tuzlu bir şekilde tercih edilebilmektedir tuzlu olan lokmalar sıcak sıcak alınıp evde peynirle yenilebildiği gibi şerbetli lokmalarda tarçınlı birleşince çok güzel bir hal alır. Usta lokmacı sizlere bu konuda son derece kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veriyor. Yapmış olduğu lokmaların hepsi titizlikle en iyi şekilde yapılmak için Ustalar tarafından yapılıyor.

SARIYER LOKMA DAĞITIMI

Kaliteli Malzeme, Temiz İşçilik ve Güvenilir Firma

Hayırlarınıza Lokma Döküyor ve Pilav Dağıtıyoruz.

Hayır Lokması Dağıtımı İçin Bizi Tercih Edin

Sarıyer hayır lokması firması olarak Ülkemizde hayır işlemek adına yıllardır isteyen herkese hizmet vermekteyiz. Lokma dağıtımını araçlarımız ile müşterilerimizin istediği cami ya da sokaklarda yapmaktayız. Kültürümüzde yıllardır süre gelen bir adet olan hayır lokması dağıtımı son yıllarda araçlı dağıtımlar ile çok daha fazla tercih edilmektedir. Usta lokmacı lokma yapımında son derece kaliteli ve başarılı bir şekilde sizlere hizmet sunuyor. 

Hayır Lokması Nedir? Nerede Yaptırılır?

Sarıyer hayır lokması firmamız tarafından hijyenik bir şekilde yapılıyor. Lokma dağıtımı lokmacı firmalar tarafından yapılır. Firmamızda size bu konuda özenli bir şekilde hizmet vermektedir. Yapılan lokmaların hepsi hijyen ve temizlik açısından önemli olan yerlerde yapılmaktadır. Özel günleriniz için lokma döktürmek ve dağıtımı için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Geçmişte
Hayırlarına Ortak Olduklarımız

İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan Usta Lokmacı; profesyonel ekibi, son teknoloji ekipmanları ve hijyen esaslı hizmet anlayışıyla birinci sınıf lokma üretimi ve halka eşzamanlı lokma dağıtımı yapmaktadır.

Portföyünde büyük firmaları da barındıran Hayır Lokması, özel tasarımlı araçları ile siz hayırseverlerin hizmetinde.

İletişim Bilgileri

Usta Lokmacı ile Hayır Lokması İletişim Bilgileri

Lokma Siparişi Formu

Aşağıdaki formu kullanarak bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

    About the author

    Leave a Reply

    Hemen Ara

    Call Now ButtonHemen Ara