+90 532 767 99 45 Toplu Pilav Dağıtımı Hayır Lokması Dağıtma
+90 532 767 99 45
İletişim
+90 538 951 30 36
WhatsApp
Sipariş Hattı

Sancaktepe Hayır Lokması

Usta Lokmacı

Sancaktepe hayır lokması zor geçen üzücü günlerde sevdiklerinize hayır yapmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hayır amaçlı dağıtılacak olan Sancaktepe hayır lokması istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu hayır ölmüş akrabalarınız için ya da çok istediğiniz bir dileğinizin olması olabilir. Araçlarımızla sizler için lokma dağıtımı yapıyoruz. Kaç kişilik lokma döktürmek istediğinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. Usta lokmacı her zaman aynı lezzette lokma hizmeti verecektir. Temiz ve hijyen kurallarına uyan bir firma olarak sizlerin hem mutlu günlerinde hem de kederli olduğunuz günlerde yanınızdayız.

SANCAKTEPE LOKMA DAĞITIMI

Kaliteli Malzeme, Temiz İşçilik ve Güvenilir Firma

Hayırlarınıza Lokma Döküyor ve Pilav Dağıtıyoruz.

Araçlı Dağıtımda Lokma Lezzeti

Sancaktepe hayır lokması yapmak istediğiniz hayır için sizlere araçları ile hizmet vermektedir. Cami önlerinde okul bahçesin de veya sokak aralarında dilediğiniz yerde hayır lokması dağıtımı yapıyoruz. Ölen kişinin kırkında ya da yıl dönümünde aile bireylerinin isteği üzerine ölülerinin ruhu için lokma dağıtımı yapıyoruz.

Yıllardır araçlarımız ile yaptığımız lokma dağıtımı herkes tarafından tercih edilmektedir. Sizde ölmüş olan sevdiklerinizi anmak ve onlar için bir hayır yapmak istediğinizde firmamızı arayarak hayır lokması dağıtımı için talepte bulunabilirsiniz. Sancaktepe hayır lokma ile amacına uygun lezzette lokmalar üretilmektedir. Okul önlerinde öğrenciler için ya da sevap işlemek isteyenler cami önlerinde namaz çıkışlarında da bu hizmeti alabilirler.

 Lokma, Türk mutfağının lezzetli bir parçasıdır ve hala popüler olan ve özellikle araçlar ile hayır amaçlı dağıtılan bir tatlıdır. Açık hava ve hızlı servis sunan hayır lokması araçlarımız öğle veya akşam saatlerinde istediğiniz her zaman sizler için lokma dağıtımı yapmaktadır. Hijyenik çalışma ortamımız ile sizlere lokma temin etmekteyiz.  Usta lokmacı bereketli lokmaları ile sizlere sunmaktadır. Sevap kazanmak ve hayır yapmak isterseniz lokma dağıtımı için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Geçmişte
Hayırlarına Ortak Olduklarımız

İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan Usta Lokmacı; profesyonel ekibi, son teknoloji ekipmanları ve hijyen esaslı hizmet anlayışıyla birinci sınıf lokma üretimi ve halka eşzamanlı lokma dağıtımı yapmaktadır.

Portföyünde büyük firmaları da barındıran Hayır Lokması, özel tasarımlı araçları ile siz hayırseverlerin hizmetinde.

İletişim Bilgileri

Usta Lokmacı ile Hayır Lokması İletişim Bilgileri

Lokma Siparişi Formu

Aşağıdaki formu kullanarak bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

    About the author

    Leave a Reply

    Hemen Ara

    Call Now ButtonHemen Ara