+90 532 767 99 45 Toplu Pilav Dağıtımı Hayır Lokması Dağıtma
+90 532 767 99 45
İletişim
+90 538 951 30 36
WhatsApp
Sipariş Hattı

Maltepe Hayır Lokması

Usta Lokmacı

Maltepe hayır lokması zor geçen üzücü günlerde sevdiklerinize hayır yapmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Usta lokmacı olarak ölüm yıldönümlerinde ya da herhangi bir hayırlı işlerinizde sizlere en iyi lokma hizmetini sunuyoruz. Genelde ölen yakınlarının arkasından hayır yapmak isteyen aile fertleri bizlere ulaşarak lokma tatlısı dağıtımı için sipariş vermektedir. Sizlere bu konuda araçlarımız ile dağıtım yapmaktayız.

MALTEPE LOKMA DAĞITIMI

Kaliteli Malzeme, Temiz İşçilik ve Güvenilir Firma

Hayırlarınıza Lokma Döküyor ve Pilav Dağıtıyoruz.

Müşterilerimizin Mutluluğu Bizim Mutluluğumuz

Maltepe hayır lokması, kaliteli hammaddeler kullanılarak yapılan tatlı lezzetlerinin yanı sıra hijyenik kurallara uygun ortamıyla da tercih edilmektedir. Müşterilerin memnuniyetini her zaman öncelikli tutan firmamız, personelimizin hijyen kurallarına tam anlamıyla uymasını sağlıyor. Tüm çalışanlarımızın eğitim almış olması, hijyenik kuralların tümünün dikkatli bir şekilde uygulanmasını garanti ediyor.

Maltepe hayır lokması, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutuyor. Sizlerde ölülerinizin arkasından hayır yapmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz cami önlerinde ya da dilediğiniz bir yerde lokma dağıtımını yapmaktayız. Tüm ürünlerimiz, uzman ekibimiz tarafından titizlikle seçilmiş ve ince ince işlenmiş hammaddelerden yapılıyor.

Maltepe Hayır Lokması İle Hızlı, Güvenli Servis

Maltepe hayır lokması olarak misafirlerimizin keyifli vakit geçirmelerini sağlamak için tüm ürünlerimizi hızlı ve güvenli bir şekilde servis ediyoruz. Ekibimiz zamanında teslimat ve profesyonel hizmet anlayışıyla müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya çalışıyor.

Tüm çalışanlarımız yüksek kalitede hizmet sunmak için her zaman çaba gösteriyor. Müşterilerimizin lezzet deneyimlerini en üst seviyeye çıkarmak için her ürünün en yüksek kalitede olmasına çok önem veriyoruz. Usta Lokmacı olarak müşterilerimizin isteklerini zamanında karşılamaya çalışıyoruz.

Usta Lokmacı olarak hem lezzetli hem de kaliteli lokma yapmaktayız. Kaliteli ürünler, hijyenik ortam ve profesyonel hizmet anlayışımızla hayır yapmak istediğiniz her zaman yanınızdayız. Sizlerin güvenini kazanmak için, her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Geçmişte
Hayırlarına Ortak Olduklarımız

İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan Usta Lokmacı; profesyonel ekibi, son teknoloji ekipmanları ve hijyen esaslı hizmet anlayışıyla birinci sınıf lokma üretimi ve halka eşzamanlı lokma dağıtımı yapmaktadır.

Portföyünde büyük firmaları da barındıran Hayır Lokması, özel tasarımlı araçları ile siz hayırseverlerin hizmetinde.

İletişim Bilgileri

Usta Lokmacı ile Hayır Lokması İletişim Bilgileri

Lokma Siparişi Formu

Aşağıdaki formu kullanarak bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

    About the author

    Leave a Reply

    Hemen Ara

    Call Now ButtonHemen Ara