+90 532 767 99 45 Toplu Pilav Dağıtımı Hayır Lokması Dağıtma
+90 532 767 99 45
İletişim
+90 538 951 30 36
WhatsApp
Sipariş Hattı

Kartal Hayır Lokması

Usta Lokmacı

Kartal hayır lokması zor geçen üzücü günlerde sevdiklerinize hayır yapmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kartal hayır lokması mükemmel lezzetini dağıtmak usta lokmacı işidir. Özel günlerinizde hayır yapmak ve sevdiklerinize ve çevrenize ikram etmek istediğinizde lokma döktürebilirsiniz. Bu günler ölüm yıldönümü ya da sünnet gibi törenler olabilir.

İstediğiniz konuma siparişlerinizi gönderiyoruz. Siz arayın biz getirelim. Usta lokmacı olarak özel günlerde, mevlitler de, düğünlerde, kadın günlerinde, sünnet düğünlerinde, cenaze yemeklerinde, özel siparişler alınmaktadır. Araçlarımız ile siz nereye isterseniz orada dağıtım yapmaktayız.

Hayır lokması dağıtmak istediğinizde camilere siparişimiz vardır.  Kartal hayır lokması ile mükemmel sunumunuzu yapmak isterseniz bizi her zaman her saat diliminde arayabilirsiniz.

KARTAL LOKMA DAĞITIMI

Kaliteli Malzeme, Temiz İşçilik ve Güvenilir Firma

Hayırlarınıza Lokma Döküyor ve Pilav Dağıtıyoruz.

Araç İle En İyi Kartal Hayır Lokması Hizmeti

Hayır lokması, adı altında iyi niyet bildiren, iyilik için dağıtılan bir tatlıdır. Hayır severler aracılığı ile hamur tatlısı olarak sunulan gıda türüdür. Tüm hayırseverlerin buluştuğu ortak noktada usta lokmacı size kaliteli hizmet veriyor.

Hayır Lokmasını Kimler Tercih Eder?

Kartal hayır lokması olarak istenilen zamanda en hızlı ve kaliteli hizmeti ile adreslerinize teslim ediyoruz. Sağlıklı ortamlarda hazırlanan lokmalar titizlikle paketlenmektedir. Bütün hayırlarınıza vesile olmanın gururu içerisindeyiz. Kartal hayır lokması ile hayır yapmak istediğiniz zaman  bizi 7 günün 24 saatinde arayabilirsiniz.

Tüm lokma sevenleri usta lokmacı ile damak tadınıza özel lokmalar sunmaktadır. Kartal lokması ile en hızlı bir şekilde sizlere servis etmenin zevki içerisindeyiz. Güvenilir bir hizmet anlayışımız ile sağlıklı ortamlarda paketlenen lokmaları itina ile araçlarımızdan dağıtım yapıyoruz.

Lokma dağıtmak isteyen tüm hayırseverleri Kartal hayır lokması olarak güzel sunumlar yapabilirsiniz. Usta lokmacı firmamız ile kaliteli ve güzel servisleri ile siz değerli müşterilerimize sınırsız hizmetler vermekteyiz. İstediğiniz kilo kadar siparişlerinizi alabiliriz. Bizi her zaman arayabilir güvenebilirsiniz.

Geçmişte
Hayırlarına Ortak Olduklarımız

İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan Usta Lokmacı; profesyonel ekibi, son teknoloji ekipmanları ve hijyen esaslı hizmet anlayışıyla birinci sınıf lokma üretimi ve halka eşzamanlı lokma dağıtımı yapmaktadır.

Portföyünde büyük firmaları da barındıran Hayır Lokması, özel tasarımlı araçları ile siz hayırseverlerin hizmetinde.

İletişim Bilgileri

Usta Lokmacı ile Hayır Lokması İletişim Bilgileri

Lokma Siparişi Formu

Aşağıdaki formu kullanarak bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

    About the author

    Leave a Reply

    Hemen Ara

    Call Now ButtonHemen Ara