+90 532 767 99 45 Toplu Pilav Dağıtımı Hayır Lokması Dağıtma
+90 532 767 99 45
İletişim
+90 538 951 30 36
WhatsApp
Sipariş Hattı

Güngören Hayır Lokması

Usta Lokmacı

Güngören hayır lokması zor geçen üzücü günlerde sevdiklerinize hayır yapmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Lokma genel olarak örfümüzde büyük yer kaplar. Lokma bizim için sadece bir tatlı değildir ya da sadece ramazan aylarını özgü iftar sofraların süsleyen bir tatlı değildir. Geleneklerimizde “ “lokma döktürmek”  diye bir tabir bulunuyor.  Usta lokmacı sizlere lokma döktürme geleneğini devam ettirmeniz için fırsat sunuyor. Hayır lokması olarak da ifade edilen bu gelenek, geçmişten günümüze gelmiş bir tatlı türüdür. Cenazelerde ölülerinizin arkasından hayır yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Araçlarımız ile dilediğiniz yerde hayır lokması dağıtımı yapmaktayız.

Firmamız Güngören hayır lokması olarak sizlere bu geleneği sürdürmeniz adına hizmet vermektedir. Bu anlamda lokmalarımız özellikle profesyonel ustalarımız tarafından yıllardır sizler için yapılmaktadır. Bildiğimiz geleneksel lokmalar şu sıralar yine çok beğenilmektedir. Tüm hijyen koşullarına dikkat edilerek üretim yapan firmamız sizler için bu geleneği sürdürüyor.

GÜNGÖREN LOKMA DAĞITIMI

Kaliteli Malzeme, Temiz İşçilik ve Güvenilir Firma

Hayırlarınıza Lokma Döküyor ve Pilav Dağıtıyoruz.

Dilediğiniz Yerde Araçlarımız ile Hayır Lokması Dağıtıyoruz

Hayır lokması adından da anlaşılacağı gibi özellikle bir kişinin vefat ettiğinde ardından hayır dua edilmesi adına döktürülen lokma türüdür. Ayrıca bir kişinin adağı yerine geldiğinde yine kişi lokma döktürmek isteyebilir ve bu lokmayı özellikle tüm akrabalarına mahalleye dağıtmak dua almak isteyebilir. Lokma dağıtmanın özellikle bir usulü vardır yani işi lokma dağıtıyorsa o kişiye dua edilir. Firmamız Güngören hayır lokması olarak sizlere bu konuda hizmet vermekteyiz yani dağıtmak konusunda personellerimiz sizlere hizmet vermektedir.

Hayır Lokması Geleneğini Bizimle Sürdürün

Gelenekler bizi biz yapan değerlerdir. Lokmada bizim için bu derece önemli bir gelenektir. Hayır lokması için sizlere Usta lokmacı olarak tüm ilçelere hizmetimiz bulunmaktadır. İstemiş olduğunuz semte direkt olarak sipariş verdiğiniz şekilde lokmalarınızı getiriyoruz. Lokmalar 500 kişilik veya sizlerin belirtmiş olduğu kişi sayısına yönelik olarak üretim yapılabilmektir. Bu anlamda İstediğiniz zaman kişi sayısını belirterek Güngören hayır lokması firması olarak sizlere kaliteli hızlı şekilde hizmet sunmaktayız.

Geçmişte
Hayırlarına Ortak Olduklarımız

İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan Usta Lokmacı; profesyonel ekibi, son teknoloji ekipmanları ve hijyen esaslı hizmet anlayışıyla birinci sınıf lokma üretimi ve halka eşzamanlı lokma dağıtımı yapmaktadır.

Portföyünde büyük firmaları da barındıran Hayır Lokması, özel tasarımlı araçları ile siz hayırseverlerin hizmetinde.

İletişim Bilgileri

Usta Lokmacı ile Hayır Lokması İletişim Bilgileri

Lokma Siparişi Formu

Aşağıdaki formu kullanarak bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

    About the author

    Leave a Reply

    Hemen Ara

    Call Now ButtonHemen Ara