+90 532 767 99 45 Toplu Pilav Dağıtımı Hayır Lokması Dağıtma
+90 532 767 99 45
İletişim
+90 538 951 30 36
WhatsApp
Sipariş Hattı

Eyüp Hayır Lokması

Usta Lokmacı

Adalar hayır lokması zor geçen üzücü günlerde sevdiklerinize hayır yapmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yıllardır hizmet veren lokma firmamız üretimi kişilere özel siparişle tatlı üretimi yapmaktadır. İsterseniz özel günlerinizde isterseniz, vefat eden kişilerin hayrını vermek adına siparişi tarafımıza verebilirsiniz. Bu anlamda ister 100 kişilik isterseniz de daha fazla Sipariş verebilirsiniz. Lokma tatlısı sadece bir tatlı değil bir adet olduğu için nesillere aktarılmalıdır.

Lokma tatlısı günümüzde olduğu gibi geçmişte de hayır lokması olarak dağıtılmıştır. Bir gelenek olan lokma tatlısı birçok amaçla yapılmaktadır. Tatlının amacı hayır dua almak olduğu için kişi dileğinin gerçekleşmesi durumunda lokma döktürme yapmaktadır. Firmamız Eyüp Hayır lokması olarak sizlere bu anlamda yardımcı olmaktayız.

EYÜP LOKMA DAĞITIMI

Kaliteli Malzeme, Temiz İşçilik ve Güvenilir Firma

Hayırlarınıza Lokma Döküyor ve Pilav Dağıtıyoruz.

Eyüp Hayır Lokma tatlısı dağıtımı nasıl yapılıyor?

Dağıtım konusunda özellikle kişiler ister kendileri dağıtabilir isterseniz personellerimiz tarafından dağıtım işlemini yapabiliriz. Bu anlamda hizmeti almak istediğinizde firmamızdan destek ve hizmet alabilirsiniz. Usta Lokmacı olarak üretmiş olduğumuz lokmaları hijyen koşullarını gözeterek ve gerekli tüm önlemleri alarak yapmaktayız. Eyüp Hayır lokması firması olarak izlere bu mevkide veya İstanbul’un diğer ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Bu anlamda üretilmiş olan lokmaların her türlü dağıtımına firmamız sizler için yapabilir.

Eyüp Lokma Dağıtımı sipariş verme

Firmamız siparişlerinize özellikle sizlerden aldığında gerekli şekilde üretim yapıp yine belirtmiş olduğunuz adrese teslim ediyor. Bu anlamda sipariş için irtibat kurmanız gerekmektedir. Usta lokmacı olarak hizmet sunan firmamız sizlere bu hizmeti sunarken ürünlerin teslimatı sonucunda ödemeyi almaktadır. Sipariş üzerine lokma üretimi yaparken özellikle kişi sayısını tarafımıza iletmeniz gerekiyor.

Eyüp Hayır lokması firması olarak sizler için en iyi en hızlı ve kaliteli hizmet sunmak adına tüm benliğimize çalışmaktayız. Bu anlamda hayır için ya da özel davetleriniz için lokma siparişi verebilirsiniz bu geleneği sahip çıkmak adına sizler de firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Geçmişte
Hayırlarına Ortak Olduklarımız

İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan Usta Lokmacı; profesyonel ekibi, son teknoloji ekipmanları ve hijyen esaslı hizmet anlayışıyla birinci sınıf lokma üretimi ve halka eşzamanlı lokma dağıtımı yapmaktadır.

Portföyünde büyük firmaları da barındıran Hayır Lokması, özel tasarımlı araçları ile siz hayırseverlerin hizmetinde.

İletişim Bilgileri

Usta Lokmacı ile Hayır Lokması İletişim Bilgileri

Lokma Siparişi Formu

Aşağıdaki formu kullanarak bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

    About the author

    Leave a Reply

    Hemen Ara

    Call Now ButtonHemen Ara