+90 532 767 99 45 Toplu Pilav Dağıtımı Hayır Lokması Dağıtma
+90 532 767 99 45
İletişim
+90 538 951 30 36
WhatsApp
Sipariş Hattı

Esenyurt Hayır Pilav Dağıtımı

Usta Lokmacı

Günümüzde oldukça popüler hâle gelen tavuklu pilav dağıtımı fiyatları porsiyonlara göre belirlenir. 2023 yılının pilav dağıtım fiyatlarını araştırarak hareket ederseniz bütçenizi aşmadan hareket etme imkânı bulabilirsiniz. Firmaların müşterilerine yönelik hayır pilavı kampanyaları vardır. Bu kampanyalar bizim firmamızda da bulunduğu için bizden hizmet almak istediğinizde problem yaşamazsınız.

Kimi insanlar fuar gibi etkinliklerde kavurmalı pilav dağıtımı yaparak reklam açısından kendini geniş kitlelere duyurmayı tercih eder. Reklam amacıyla yapılan toplu pilav dağıtımı günümüzde oldukça yaygın hâle gelmiştir. Siz de ister mevlit ister organizasyon için dilediğiniz zaman İstanbul’da toplu pilav dağıtımı hizmetlerinden kolaylıkla faydalanabilir, hayır duası alabilirsiniz.

ESENYURT PİLAV DAĞITIMI

Kaliteli Malzeme, Temiz İşçilik ve Güvenilir Firma

Hayırlarınıza Lokma Döküyor ve Pilav Dağıtıyoruz.

Esenyurt Mevlit Pilavı

Tavuk yerine etli pilav dağıtımı tercih edildiğinde fiyatlarda değişkenlik gözlemlenir. Pilavda kullanılan malzemeler porsiyon bakımından farklılık gösterebileceği için bütçenize uygun olanını gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Kaç kişiye dağıtım yapmayı düşünüyorsanız menü tercihinizi ona göre belirlemeniz daha doğru olacaktır. Hayır amacıyla dağıtım yapacaksanız İstanbul’un işlek yerleri tercih edilebilir. Böyle durumlarda dağıtım yapılmadan önce firmayla görüşülüp gün ve saat verilmelidir.

Firma olarak tavuklu pilav dağıtımı esnasında araç sayısı ve dağıtım bölgesi bakımından sıkıntı yaşamıyoruz. İstanbul’un işlek bölgelerinde dağıtım yapılırken hijyen kurallarına büyük önem verilir. Siz de dağıtımda firmaların hijyen kurallarına dikkat etmesine önem vermelisiniz. Aksi durumda pilav dağıtımı birçok kişinin sağlığına zarar verebilir.

Esenyurt Toplu Pilav Dağıtımı

İş toplantıları gibi çeşitli organizasyonlarda nohutlu pilav dağıtımı yapılabilir. Tabii genelde cenaze ve mevlit için pilav dağıtımı tercih edilir. Fakat bu sadece cenaze ve mevlitlerde dağıtım yapıldığı anlamına gelmez. Yakın zamanda hangi konseptte etkinlik ya da toplantı yapmayı düşünüyorsanız firmamıza ulaşarak nohutlu, tavuklu, etli pilav talebinde bulunabilirsiniz.

Geçmişte
Hayırlarına Ortak Olduklarımız

İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan Usta Lokmacı; profesyonel ekibi, son teknoloji ekipmanları ve hijyen esaslı hizmet anlayışıyla birinci sınıf lokma üretimi ve halka eşzamanlı lokma dağıtımı yapmaktadır.

Portföyünde büyük firmaları da barındıran Hayır Pilav Dağıtımı, özel tasarımlı araçları ile siz hayırseverlerin hizmetinde.

İletişim Bilgileri

Usta Lokmacı ile Hayır Lokması İletişim Bilgileri

Lokma Siparişi Formu

Aşağıdaki formu kullanarak bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

    About the author

    Leave a Reply

    Hemen Ara

    Call Now ButtonHemen Ara