+90 532 767 99 45 Toplu Pilav Dağıtımı Hayır Lokması Dağıtma
+90 532 767 99 45
İletişim
+90 538 951 30 36
WhatsApp
Sipariş Hattı

Esenler Hayır Pilav Dağıtımı

Usta Lokmacı

Motorlu tavuklu pilav dağıtım aracı kiralamak adını duyuran bir hizmettir. Aklınızda hayır amacıyla pilav dağıtma düşüncesi varsa firmalarla görüşerek motorlu araba kiralamanız mümkündür. Dağıtım esnasında tercih ettiklerinizin listesini oluşturmanız hayır pilavı dağıtımının eksiksiz yapılması bakımından büyük önem taşıyor. Liste oluşturmak hem kişi sayısını belirlemede hem de bütçenizi aşmanızı önlemede katkı sağlayacaktır.

Firmalarla kavurmalı pilav dağıtımı hakkında görüşme yapmadan önce bütçenizi belirlemeniz gerekiyor. Aksi takdirde ister istemez bütçenizi aşabilirsiniz. Kaç gün boyunca toplu pilav dağıtımı yaptıracağınız da bu noktada belirtmeniz gereken bir detaydır. Hijyenik ortamlarda hazırlanan lezzetli pilavlarımızın dağıtılmasını ve davetlilerinizin ikramdan memnun kalmasını istiyorsanız ekibimize ulaşabilirsiniz.

ESENLER PİLAV DAĞITIMI

Kaliteli Malzeme, Temiz İşçilik ve Güvenilir Firma

Hayırlarınıza Lokma Döküyor ve Pilav Dağıtıyoruz.

Esenler Mevlit Pilavı

Son zamanlarda etli pilav dağıtımı yaygın olarak tercih edilen menüler arasında yer alıyor. Mevlit pilavlarında kullanılan etlerin İslami kurallara uygun olacak şekilde kesilmesi, muhafaza edilmesi ve kullanılması şarttır. Bunun yanı sıra insan sağlığını riske atmamak amacıyla hijyen kuralları da göz önünde bulundurulmalıdır. Pilav dağıtımında menülerin içeriği müşterilerin isteklerine göre belirlenir.

Standart menülere ek olarak tavuklu pilav dağıtımı esnasında tatlı ve içecekler talep etme imkânınız vardır. Dilerseniz tavuklu pilav yerine kavurmalı seçeneği tercih edebilirsiniz. Burada önemli olan faktör sizin kişisel tercihlerinizdir. Mevlit için sipariş verdiğiniz pilavların hazırlama ve servis işlemleri fazla uzun sürmeden tamamlanır. Tabii bunun için zamanında teslime önem veren firmayla anlaşmanız gerekiyor.

Esenler Toplu Pilav Dağıtımı

İstanbul’da cenaze törenleri için nohutlu pilav dağıtımı talebinde bulunan kişi sayısı giderek artış gösteriyor. Pilav dağıtımı geleneğini sürdürmek isteyen ama zamanı olmayan kişiler bizim gibi firmalarla anlaşarak cenazelerinde sorun yaşamadan dağıtım yapıyor. Siz de dilediğiniz zaman alanında profesyonel ekibimizle irtibata geçerek pilav dağıtımı yapabilirsiniz.

Geçmişte
Hayırlarına Ortak Olduklarımız

İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan Usta Lokmacı; profesyonel ekibi, son teknoloji ekipmanları ve hijyen esaslı hizmet anlayışıyla birinci sınıf lokma üretimi ve halka eşzamanlı lokma dağıtımı yapmaktadır.

Portföyünde büyük firmaları da barındıran Hayır Pilav Dağıtımı, özel tasarımlı araçları ile siz hayırseverlerin hizmetinde.

İletişim Bilgileri

Usta Lokmacı ile Hayır Lokması İletişim Bilgileri

Lokma Siparişi Formu

Aşağıdaki formu kullanarak bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

    About the author

    Leave a Reply

    Hemen Ara

    Call Now ButtonHemen Ara