+90 532 767 99 45 Toplu Pilav Dağıtımı Hayır Lokması Dağıtma
+90 532 767 99 45
İletişim
+90 538 951 30 36
WhatsApp
Sipariş Hattı

Esenler Hayır Lokması

Usta Lokmacı

Esenler hayır lokması zor geçen üzücü günlerde sevdiklerinize hayır yapmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Lokma döktürme dini, özel ya da kişiler için önemli günlerde yaptırılır. Esenler hayır Lokması olarak firmamız istediğiniz kişi sayısına uygun şartlarda ve hijyenik koşullarda özel olarak lokmaların servis edilmesini sağlar. Araçlarımızla belirtilen noktalarda hayır lokması dağıtımı yapan firmamız profesyonel olarak hareket eder. Usta lokmacı olarak bizler özel kaplarla hayır lokmalarının kişilere ikram ediyoruz. Hijyen konusunda firmamız ekstra özen gösterir ve her bir müşterimiz içinde aynı şekilde devam eder.

Asker uğurlaması, ölen kişilerin ardından, düğün, nişan ve mevlüt gibi düzenlemeler için lokma döktürmek isteyen müşterilerimize kısa sürede hizmet sunuyoruz. Firmamız son derece titiz ve hijyen şartlarına uygun olarak lokmaların hazırlanmasını garanti eder. Müşterilerimiz istedikleri kişi sayısına göre bizlerden güvenilir bir şekilde hizmet alabilir. Kalitesinden asla taviz vermeyen Esenler hayır lokması olarak firmamız yıllardır hayır lokması dökmeye devam eder.

ESENLER LOKMA DAĞITIMI

Kaliteli Malzeme, Temiz İşçilik ve Güvenilir Firma

Hayırlarınıza Lokma Döküyor ve Pilav Dağıtıyoruz.

Hijyenik Koşullarda Hayır Lokması Dağıtımı

Gıda maddelerinin hazırlık aşamasında her zaman ekstra bir özen gerekir. Usta lokmacı olarak bizler müşterilerimizin bu önemli niyeti için hayır lokmalarının profesyonel olarak hazırlanmasını sağlıyoruz. Birçok kişiye ikram edilen hayır lokmalarında bizler bittikçe talebe göre anında yeni lokmaları hazırlıyoruz. Esenler hayır lokması olarak araçlarımızla birçok noktaya hizmet sunmaya dikkat ediyoruz. İletişim numaralarımızdan bizlere rahatlıkla ulaşabilir ve hayır lokması ile ilgili her türlü sorularınızı ya da taleplerinizi iletebilirsiniz. 

Hayır dualarının alınması için aracı olan hayır lokması titizlik ve profesyonellik çerçevesinde deneyimli firmalar tarafından özenle hazırlanmalıdır. Firmamız bu kapsamda en iyi şekilde hayır lokmalarının dökülmesini ve uygun koşullarda da servis edilmesini sağlar. Hayır lokmalarının servis edilmesini firma çalışanlarımız güzel ve özenli bir şekilde yerine getirmeye dikkat ediyoruz. İyi niyetle hazırlanan hayır lokmalarınızı birçok kişiye ulaştırıyoruz. 

Geçmişte
Hayırlarına Ortak Olduklarımız

İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan Usta Lokmacı; profesyonel ekibi, son teknoloji ekipmanları ve hijyen esaslı hizmet anlayışıyla birinci sınıf lokma üretimi ve halka eşzamanlı lokma dağıtımı yapmaktadır.

Portföyünde büyük firmaları da barındıran Hayır Lokması, özel tasarımlı araçları ile siz hayırseverlerin hizmetinde.

İletişim Bilgileri

Usta Lokmacı ile Hayır Lokması İletişim Bilgileri

Lokma Siparişi Formu

Aşağıdaki formu kullanarak bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

    About the author

    Leave a Reply

    Hemen Ara

    Call Now ButtonHemen Ara