+90 532 767 99 45 Toplu Pilav Dağıtımı Hayır Lokması Dağıtma
+90 532 767 99 45
İletişim
+90 538 951 30 36
WhatsApp
Sipariş Hattı

Çekmeköy Hayır Lokması

Usta Lokmacı

Çekmeköy hayır lokması zor geçen üzücü günlerde sevdiklerinize hayır yapmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Geleneksel olan bu tat artık sizlere firmamız Usta lokmacı tarafından sunuluyor. Ustalarımız gerekli tüm önlemleri alarak ve hijyen koşullarına dikkat ederek sizlere hayır lokması üretimi yapmaktadır. Lokma bir tatlı değildir. Geleneksel bir tattır. Bu tadı birçok amaç için adetlerimizde görmekteyiz.

Kandillerde, bayramlarda, özel günlerde, vefat eden kişilerin arkasından dua edilmesi adına sunarken, bir de mutluluğumuzu paylaşmak adına lokma dağıtımı yapmaktayız. Türk örf ve geleneklerinde değerli bir yere sahip olan lokma artık sizlere Çekmeköy hayır lokması ile İstanbul’un tüm ilçe ve mahallerine sunuluyor. Lokmacı olarak sizlere kaliteli, hızlı olarak hizmet sunmaktayız.

ÇEKMEKÖY LOKMA DAĞITIMI

Kaliteli Malzeme, Temiz İşçilik ve Güvenilir Firma

Hayırlarınıza Lokma Döküyor ve Pilav Dağıtıyoruz.

Araçlar İle Dağıtılan Lokma Geleneği

Hayır lokması geleneğini devam ettirmek isteyenlere ve özel günler için lokma döktürmek isteyenlere bu hizmet tarafımızdan sunulmaya devam ettirilmektedir. Lokma tadı çocukluk yıllarımızdan gelen bir tattır. Bu tadı nesiller boyu sürdürmek adına bu hizmet sizlere firmamız Usta lokmacı olarak sunuyoruz. Lokma geleneği bir değerdir bu değeri sürdürmek yine bizlere düşmektedir.

Bir tür Osmanlı geleneği olan ve Türk örf adetlerinde yerini koruyan bu tat yiyenlerin yüzünü güldürüyor. Bizlerde sizlere Çekmeköy hayır lokması olarak hizmet veriyoruz. Ustalarımız ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile siparişlerinizi istemiş olduğunuz günde sizlere teslim ediyoruz. Dağıtım konusunda yine firmamız sizlere bu hizmeti sunmaktadır.

Hayır Lokması Fiyatları

Hayır dua almak adına yaptırılan ve dağıtılan bu lokmalar şimdilerde yine devam etmektedir. Sevilen tatlı olan lokma özellikle kişi sayısına yönelik olarak fiyatlandırılmaktadır. Çekmeköy hayır lokması olarak firmamız sizlere fiyat bilgisi istemiş olduğunuz hizmete yönelik olarak bildirilmektedir. Kişi sayısını siz belirleyin biz üretelim. Fiyatlarımız dağıtım ve kişi adeti olarak değişiyor.  Ödeme kolaylığı sunulan firmamız lokma tatlısı geleneğini ve hizmetini sizler sunmaya devam etmektedir.

Geçmişte
Hayırlarına Ortak Olduklarımız

İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan Usta Lokmacı; profesyonel ekibi, son teknoloji ekipmanları ve hijyen esaslı hizmet anlayışıyla birinci sınıf lokma üretimi ve halka eşzamanlı lokma dağıtımı yapmaktadır.

Portföyünde büyük firmaları da barındıran Hayır Lokması, özel tasarımlı araçları ile siz hayırseverlerin hizmetinde.

İletişim Bilgileri

Usta Lokmacı ile Hayır Lokması İletişim Bilgileri

Lokma Siparişi Formu

Aşağıdaki formu kullanarak bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

    About the author

    Leave a Reply

    Hemen Ara

    Call Now ButtonHemen Ara