+90 532 767 99 45 Toplu Pilav Dağıtımı Hayır Lokması Dağıtma
+90 532 767 99 45
İletişim
+90 538 951 30 36
WhatsApp
Sipariş Hattı

Büyükçekmece Hayır Lokması

Usta Lokmacı

Büyükçekmece hayır lokması zor geçen üzücü günlerde sevdiklerinize hayır yapmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Büyükçekmece hayır lokması olarak, herhangi vefat etmiş yakınınızın hayrına veya gönlünüzden kopup Allah rızası için dağıtılması adına Büyükçekmece ve çevresinde sizler için lokma yapım ve dağıtım hizmeti vermekteyiz.

BÜYÜKÇEKMECE LOKMA DAĞITIMI

Kaliteli Malzeme, Temiz İşçilik ve Güvenilir Firma

Hayırlarınıza Lokma Döküyor ve Pilav Dağıtıyoruz.

Dağıtımlık Hayır Lokması 

Uzun yıllardır tatlı sektöründe hizmet vermekte olup, müşterilerimizin memnuniyeti için Usta lokmacı firması olarak büyük bir titizlikle işimizi yapmaktayız.

Bu dünyadan göçmüş yakınlarınız için, bir hastanızın şifası için, bir derdinizin dermanı ya da duanızın kabulü için tabi ki öncelikle Allah rızası için yapacağınız hayırlara ortak ve vesile olmak adına sizlere temiz, kaliteli, lezzetli ve uygun fiyatlı lokma dağıtım imkânı sunmaktayız.

Sizlerde, her türlü hayrınız için, bizlere ulaşarak istediğiniz miktarda lokma döktürebilirsiniz. Bu işi ticaret olarak yaptığımız doğrudur fakat güzel ve hayırlı olan bu dağıtımların manevi huzuruna ortak olmak bizleri daha da çok sevindirmektedir.

İstediğiniz Miktarda ve İstediğiniz Konumda Lokma Dağıtımı

Usta lokmacı firmamız deneyimli elemanlarımızla ve yılların vermiş olduğu tecrübeyle sizlere en kaliteli, en güvenilir ve en uygun bütçeli, hizmeti vermekten büyük mutluluk duyar.

Dağıtımı yapılacak olan tatlıları, sizlerin isteğine göre büyük bir özenle hazırlamaktayız. Verilen siparişe göre taptaze lokmalar hazırlanarak, dağıtıma hazır hale getirilir. Miktarına göre ayarlanır. Yine siz müşterilerimizin isteği doğrultusunda ambalajlara kaç adet lokma konulacağı ve kaç kişiye dağıtılacağı belirlenerek ona göre hazırlık yapılmaktadır.

Gerekli hijyen kurallarına dikkat edilerek, büyük bir titizlikle yapılan lokmalar, isteğe göre kapalı ambalajlarda veya dağıtım yerinde direk olarak servis edilerek, dağıtımı yapılmaktadır. 

Büyükçekmece hayır lokması dağıtımında, lokmalar müşterinin belirlemiş olduğu adrese getirilerek, dağıtımı personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Yine sizlerin isteği üzerine, dağıtımı kendiniz yapmanızda mümkündür.

Hayır Lokması Dağıtım Fiyatı

Fiyat listesi, lokmanın miktarına ve ambalajlanmasına göre değişim göstermektedir. Lokmanın miktarı arttıkça, fiyatta indirimli olarak hesaplanmaktadır.

Büyükçekmece hayır lokması her türlü hayır ve dağıtımlarınız için sizlere hizmet vermektedir. Fiyat ve dağıtım konusunda bilgi almak ve sipariş vermek için, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Geçmişte
Hayırlarına Ortak Olduklarımız

İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan Usta Lokmacı; profesyonel ekibi, son teknoloji ekipmanları ve hijyen esaslı hizmet anlayışıyla birinci sınıf lokma üretimi ve halka eşzamanlı lokma dağıtımı yapmaktadır.

Portföyünde büyük firmaları da barındıran Hayır Lokması, özel tasarımlı araçları ile siz hayırseverlerin hizmetinde.

İletişim Bilgileri

Usta Lokmacı ile Hayır Lokması İletişim Bilgileri

Lokma Siparişi Formu

Aşağıdaki formu kullanarak bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

    About the author

    Leave a Reply

    Hemen Ara

    Call Now ButtonHemen Ara