+90 532 767 99 45 Toplu Pilav Dağıtımı Hayır Lokması Dağıtma
+90 532 767 99 45
İletişim
+90 538 951 30 36
WhatsApp
Sipariş Hattı

Beykoz Hayır Pilav Dağıtımı

Usta Lokmacı

Cenazesi olan kişiler taziyeye gelen yakın akrabalarına, dostlarına ve diğer insanlara tavuklu pilav ikramında bulunur. Gün içerisinde taziyeyi kabul etmek, gelen yakınlarla ilgilenmek ve üzüntüsünü paylaşmak bile cenaze sahibi için zorken, hayır pilavı hazırlayıp dağıtmak daha güç bir durumdur. Hijyen kurallarına uygun olacak şekilde hazırlanan pilavlarımızın lezzetine ve hangi ortamlarda hazırlandığına bakmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Cenazede kavurmalı pilav dağıtımı yaparak taziyeye gelen kişilere ikramda bulunmanın yanı sıra merhum adına hayır duası alabilirsiniz. Araştırma yaparsanız sadece cenazelerde toplu pilav dağıtımı yapılmadığını öğrenebilirsiniz. Kimileri düğün organizasyonlarında da pilav dağıtımı yaptırmayı tercih ediyor. Düğün hazırlığında olan kişiler davetlilerine lezzetli ikramda bulunmak istediğinde pilav dağıtımına başvurabilir.

BEYKOZ PİLAV DAĞITIMI

Kaliteli Malzeme, Temiz İşçilik ve Güvenilir Firma

Hayırlarınıza Lokma Döküyor ve Pilav Dağıtıyoruz.

Beykoz Mevlit Pilavı

Kaliteli ve profesyonel bir şekilde etli pilav dağıtımı yapan firma arıyorsanız ekibimiz beklentinizi karşılayacaktır. Kaç kişiye dağıtım yapılacak olursa olsun aynı kalitede hazırlanan pilavları bize belirttiğiniz adres ve saatte dağıtıyoruz. Hayır alma imkânı bulduğunuz pilav dağıtımında ürünlerimiz son derece lezzetli olur.

Mevlitlerde hayır işlemek amacıyla İstanbul’dan tavuklu pilav dağıtımı siparişi veren çok sayıda müşterimiz vardır. Daha önce firmamızdan pilav siparişi vermediyseniz kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İletişim bilgilerimize ulaşarak Beykoz’da hayır pilavı dağıtımı yapmanız artık çok daha kolaydır. Firmamıza ulaştıktan sonra pilav dağıtımı konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Beykoz Toplu Pilav Dağıtımı

Pilavlarımız nohutlu pilav dağıtımı yapılacak güne taze olacak şekilde hazırlanır. Ulaşımı nakliye araçlarımız vasıtasıyla gerçekleştiriyoruz. Pilavlar sıcaklığını koruyabilsin diye uygun saklama koşullarını göz önünde bulundurarak hareket ettiğimizi söyleyebiliriz. Tabaklara servis edilerek yapılan dağıtımımızda müşterilerimiz genel anlamda mutludur. Siz de ilk defa pilav dağıtımı yapacaksanız firmamızla iletişime geçerek sorularınızı sorabilirsiniz.

Geçmişte
Hayırlarına Ortak Olduklarımız

İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan Usta Lokmacı; profesyonel ekibi, son teknoloji ekipmanları ve hijyen esaslı hizmet anlayışıyla birinci sınıf lokma üretimi ve halka eşzamanlı lokma dağıtımı yapmaktadır.

Portföyünde büyük firmaları da barındıran Hayır Pilav Dağıtımı, özel tasarımlı araçları ile siz hayırseverlerin hizmetinde.

İletişim Bilgileri

Usta Lokmacı ile Hayır Lokması İletişim Bilgileri

Lokma Siparişi Formu

Aşağıdaki formu kullanarak bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

    About the author

    Leave a Reply

    Recent Works

    Hemen Ara

    Call Now ButtonHemen Ara