+90 532 767 99 45 Toplu Pilav Dağıtımı Hayır Lokması Dağıtma
+90 532 767 99 45
İletişim
+90 538 951 30 36
WhatsApp
Sipariş Hattı

Beşiktaş Hayır Lokması

Usta Lokmacı

Beşiktaş hayır lokması zor geçen üzücü günlerde sevdiklerinize hayır yapmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İnsanlar zaman zaman dini günlerde ve istedikleri zamanda aile, akraba ve komşuları aralarında hayır olarak lokma dağıtmak isterler. Usta Lokmacı firması olarak lezzetli toplu lokmaları hijyenik bir şekilde yaparak güzel bir şekilde dağıtım hizmeti vermekteyiz. Firma olarak Beşiktaş hayır lokması etkinliklerinde insanların talebi üzerine belirttikleri kişi sayısına göre lokma tatlısını kısa sürede yapıp dağıtım ve servisini yapıyoruz. Mevlit ve kandil etkinliklerinde de evlerde yapılan etkinliklerde dağıtımı tercih edilen hayır lokması gelen misafirlere dağıtılır. 

BEŞİKTAŞ LOKMA DAĞITIMI

Kaliteli Malzeme, Temiz İşçilik ve Güvenilir Firma

Hayırlarınıza Lokma Döküyor ve Pilav Dağıtıyoruz.

Hayır Lokmalarının Lezzetli Olmasının Püf Noktaları

Dini ve özel günlerde toplu misafirlere dağıtılan hayır lokmaları eskiden gelen bir lezzet etkinliği olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Usta Lokmacı firması olarak müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutarak Beşiktaş hayır lokması etkinliklerine lezzetimizle damga vurmaktayız. Firma olarak işimize gösterdiğimiz özenle lezzetli lokmalar yapıp toplu olarak insanların tatmalarına vesile oluyoruz.

Müşterilerimizin belirttiği sayıda ve etkinlik süresine göre işinin ehli ustalarımızla lezzetli lokmalar döküp hijyenik bir şekilde ev ve iş yerlerine araçlarla servisimizi yapmaktayız. Tatlı işini uzun yılların deneyimiyle birlikte özenli ve hijyenik bir şekilde yaptığımızdan dolayı birçok müşteri tarafından sıkça tercih ediliyoruz. Usta lokmacı olarak en lezzetli lokmaları sizlere sunmaktayız.

Beşiktaş’ta Lezzetli Hayır Lokmaları 

İstanbul’un birçok ilçesine hizmet veren bir tatlı firması olarak müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veriyoruz. Geniş araç filolarımızla ve deneyimli ustalarımızla müşterilerimizin belirttiği tarihlerdeki etkinliklerine toplu olarak hayır lokması hizmeti veriyoruz. Beşiktaş hayır lokması etkinliklerine lezzetli tatlımızla damgamızı vuruyoruz.

Pratik olarak yaptığımız lezzetli lokma tatlısını kendi özel tarifimizle ve büyük bir titizlikle yaparak ev ve iş yerlerine özenli bir şekilde araçlarımızla servis hizmeti vermekteyiz. Dini ve özel günlerinizde dağıtacağınız hayır lokması hizmetini Usta lokmacı olarak bizden  alabilirsiniz. 

Geçmişte
Hayırlarına Ortak Olduklarımız

İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan Usta Lokmacı; profesyonel ekibi, son teknoloji ekipmanları ve hijyen esaslı hizmet anlayışıyla birinci sınıf lokma üretimi ve halka eşzamanlı lokma dağıtımı yapmaktadır.

Portföyünde büyük firmaları da barındıran Hayır Lokması, özel tasarımlı araçları ile siz hayırseverlerin hizmetinde.

İletişim Bilgileri

Usta Lokmacı ile Hayır Lokması İletişim Bilgileri

Lokma Siparişi Formu

Aşağıdaki formu kullanarak bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

    About the author

    Leave a Reply

    Hemen Ara

    Call Now ButtonHemen Ara