+90 532 767 99 45 Toplu Pilav Dağıtımı Hayır Lokması Dağıtma
+90 532 767 99 45
İletişim
+90 538 951 30 36
WhatsApp
Sipariş Hattı

Bayrampaşa Hayır Lokması

Usta Lokmacı

Bayrampaşa hayır lokması zor geçen üzücü günlerde sevdiklerinize hayır yapmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Eski çağlardan bu zamana kadar geleneksel olarak yapılmaya devam eden bir zamanların Osmanlı sarayının vazgeçilmez tatlısı olarak bilinen saray lokması günümüzde en çok hayır için tercih edilen bir tatlı çeşidi olduğu için hayır lokması olarak bilinmektedir. Bayrampaşa hayır lokması usta ellerden geleneksel lezzetinden bir şey kaybetmemiş kaliteli hizmet ve servisiyle usta lokmacı olarak müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Mevlitlerde, düğünlerde, kandillerde, evinizde iş yerlerinizde bütün özel günlerinizde kaliteden ödün vermeden hizmetinizdeyiz.

BAYRAMPAŞA LOKMA DAĞITIMI

Kaliteli Malzeme, Temiz İşçilik ve Güvenilir Firma

Hayırlarınıza Lokma Döküyor ve Pilav Dağıtıyoruz.

Usta Lokmacı Kalite ve Hizmetin Tek Adresi

Tecrübeli ve kaliteli hizmet anlayışımız ile hijyen kurallarına tam olarak uyarak en kaliteli malzemeler ile damak tadınıza en uygun doğal lezzeti sunuyoruz.  Bayrampaşa hayır lokması el değmeden hijyenik bir ortamda organik içerikler kullanılarak en gelişmiş teknolojiden faydalanarak hazırlıyoruz.

İstediğiniz sayıya kadar üretimi sağlanmakta ve istediğiniz adrese araçlarımıza getirmekteyiz. Hayır lokması her anınızda sizlere eşlik ederek hızlı ve güvenli şekilde özel ve hüzünlü hayır günlerinizde sizlerle. Güler yüzlü ve hızlı personellerimiz ile sıcak, lezzetli ve hızlı servisimizin yanı sıra müşterilerimizin tam memnuniyeti için çalışmaktayız. Bütün özel günlerinizde istediğiniz zaman, istediğiniz yerde usta lokmacı araç filo ve servis ekipmanları ile hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Bayrampaşa Hayır Lokmasını Neden Tercih Etmelisiniz?

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir. Tecrübeli, tamamen hijyenik şartlarda yaptığımız hayır lokmalarımız evlerinize, işyerlerinize, düğünlerinize, misafirlerinize kısaca tüm özel günlerinizde ve hayır yapmak istediğiniz her yerde hızlı, kaliteli ve lezzetli hizmetimizle yanınızdayız.

Bütçenize uygun ve kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde dökülen lokmalarımız hem size, hem konuklarınıza tatlı bir gülümseme katacaktır. Hayır, işleri ne kadar gelenekselse Bayrampaşa hayır lokması da o kadar geleneksel ve özeldir. 

Geçmişte
Hayırlarına Ortak Olduklarımız

İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan Usta Lokmacı; profesyonel ekibi, son teknoloji ekipmanları ve hijyen esaslı hizmet anlayışıyla birinci sınıf lokma üretimi ve halka eşzamanlı lokma dağıtımı yapmaktadır.

Portföyünde büyük firmaları da barındıran Hayır Lokması, özel tasarımlı araçları ile siz hayırseverlerin hizmetinde.

İletişim Bilgileri

Usta Lokmacı ile Hayır Lokması İletişim Bilgileri

Lokma Siparişi Formu

Aşağıdaki formu kullanarak bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

    About the author

    Leave a Reply

    Hemen Ara

    Call Now ButtonHemen Ara