+90 532 767 99 45 Toplu Pilav Dağıtımı Hayır Lokması Dağıtma
+90 532 767 99 45
İletişim
+90 538 951 30 36
WhatsApp
Sipariş Hattı

Bahçelievler Hayır Lokması

Usta Lokmacı

Bahçelievler hayır lokması zor geçen üzücü günlerde sevdiklerinize hayır yapmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Usta lokmacı olarak yıllardır hizmet veren firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine lokma hizmeti sunmaktadır. Hayır lokması sayesinde Mevlüt ve cenaze gibi özel üzgün günlerinizde yanınızda olarak hayır işlerinizde sizlere destek olmaktayız.

Hayır lokması adı altında siparişlerinizi firmamız lokma servisini yapmaktadır. Belirtmiş olduğunuz günde ve saatte siparişiniz tarafınıza direkt olarak personellerimiz ile araçla sizlere gönderilmekte ve sizler için dağıtımını yapmaktayız. Hayır lokması özellikle bir gelenektir. Türk milleti adına güzel bir gelenek olan hayır lokması geleneği şimdilerde Bahçelievler hayır lokması olarak bu mevkide ve İstanbul tüm ilçelerini hizmetimiz bulunuyor.

BAHÇELİEVLER LOKMA DAĞITIMI

Kaliteli Malzeme, Temiz İşçilik ve Güvenilir Firma

Hayırlarınıza Lokma Döküyor ve Pilav Dağıtıyoruz.

Lokma Tatlısı Neden Dağıtılıyor?

Hayır dua almak için geleneklerimizi çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Bahçelievler hayır lokması ile sizlere bu gelenekleri sürdürmeniz adına hizmet veriyoruz. Örneğin vefat eden bir kişinin arkasından helva yapılması ya da lokma ikram edilmesi geleneğimize ait bir kültürdür. Bu kültürü yaşatmak adına hizmet sunan firmamız her türlü lokma üretimi yapmaktadır.

Usta lokmacı olarak lokma üretimini tüm titizlikle sizler için yapmaktayız. Bu anlamda bütün personellerimiz maskeli ve eldivenli olarak hizmet vermektedir. Sipariş üzerine yapılan lokma hizmetimiz kişi bazısı sizlere sunmaktadır. Bu anlamda kişi sayısını belirlemek sizin isteğiniz doğrultusunda yapılıyor ister 100 kişilik isterseniz 500 kişilik lokma siparişi vererek yaptırabilirsiniz.

Lokum Gibi Tatlı Lokma Tatlısı Fiyatları

Hayır lokma tatlısı fiyatları verilen siparişlere göre belirlenmektedir. Belirlenen sipariş sayısına göre kaliteli malzemelerden lokma tatlısı üretilmektedir. Hijyen koşullarına uygun şekillerde üretilirken aynı zamanda istediğiniz üzerine sizler için araçlarda hijyen koşullarında sağlıklı bir şekilde dağıtımı da yapılmaktadır. Bahçelievler hayır lokması olarak bu tatlının üretimini sizlere hijyenik ve ince ayrıntısına kadar hassas bir şekilde yapmakta ve sizlere en uygun koşullarda dağıtımını yapmaktayız.  

Geçmişte
Hayırlarına Ortak Olduklarımız

İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan Usta Lokmacı; profesyonel ekibi, son teknoloji ekipmanları ve hijyen esaslı hizmet anlayışıyla birinci sınıf lokma üretimi ve halka eşzamanlı lokma dağıtımı yapmaktadır.

Portföyünde büyük firmaları da barındıran Hayır Lokması, özel tasarımlı araçları ile siz hayırseverlerin hizmetinde.

İletişim Bilgileri

Usta Lokmacı ile Hayır Lokması İletişim Bilgileri

Lokma Siparişi Formu

Aşağıdaki formu kullanarak bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

    About the author

    Leave a Reply

    Hemen Ara

    Call Now ButtonHemen Ara