+90 532 767 99 45 Toplu Pilav Dağıtımı Hayır Lokması Dağıtma
+90 532 767 99 45
İletişim
+90 538 951 30 36
WhatsApp
Sipariş Hattı

Avcılar Hayır Pilav Dağıtımı

Usta Lokmacı

Hayır işlemek amacıyla tavuklu pilav dağıtımı yapan çok sayıda kişiye rastlamışsınızdır. Aklınızda hayır işlemek amacıyla pilav dağıtmak varsa firmanın malzemeden kaçmamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Bütçenize uygun olsun diye hayır pilavı hazırlanırken malzeme az ya da eksik kullanılırsa amacınızın hiçbir anlamı kalmaz. Bu nedenle malzemeler tam, lezzetli ve kaliteli olmalıdır.

Dikkat edilmesi gereken bir başka mevzu ise kavurmalı pilav hazırlanan ortamın hijyenik olmasıdır. Hijyen kurallarına uymayan bir firma, pilavı insan sağlığına zarar verecek şekilde hazırlayabilir. Bu riski göze almak istemiyorsanız toplu pilav dağıtımı için anlaşacağınız firmanın nasıl ortamlarda pilav hazırladığını detaylı bir şekilde araştırmanız şarttır.

AVCILAR PİLAV DAĞITIMI

Kaliteli Malzeme, Temiz İşçilik ve Güvenilir Firma

Hayırlarınıza Lokma Döküyor ve Pilav Dağıtıyoruz.

Avcılar Mevlit Pilavı

Firmalar paket hâlinde ya da yerinde servis seçenekleriyle etli pilav dağıtımı hizmeti sunar. Stant, seyyar araba ve pilav dağıtım arabası sayesinde İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun pilav dağıtımı yaptırabilirsiniz. Mevlit, yemek organizasyonu ve cenaze gibi kalabalık misafirlerin ağırlanacağı durumlarda firmamıza ulaşarak etli pilav dağıtımı yaptırabilirsiniz.

İstanbul’da tavuklu pilav dağıtımı hizmeti sağlayan çok sayıda firmadan söz etmek mümkündür. Düğün, mevlit ve davet gibi özel günlerde tavuklu pilav dağıtımı yapan firmalardan biri de biziz. Aradığınız lezzeti bir türlü yakalayamadıysanız bizim pilavlarımız beklentinizi karşılayacaktır. Dağıtım esnasında pilavlarımız sıcaklığını ve tazeliğini korur. Tavuklu pilavın kaliteli ve doğal malzemelerle hazırlanmasına özen gösteririz.

Avcılar Toplu Pilav Dağıtımı

Organizasyonlarınız için nohutlu pilav dağıtımı yapmayı düşünüyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Malzemeler dağıtım yapılacak kişi sayısı göz önünde bulundurularak belirlenir. Ayrıca etkinliğe özel pilav hazırlandığı için menülerimiz tazeliğini korur. Dilerseniz tabaklara servis yapılır, tercihe bağlı olarak paketlerde dağıtılır. Pilavların sıcaklığını koruması amacıyla uygun saklama koşullarını göz önünde bulunduran firmamıza her zaman ulaşabilirsiniz.

Geçmişte
Hayırlarına Ortak Olduklarımız

İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan Usta Lokmacı; profesyonel ekibi, son teknoloji ekipmanları ve hijyen esaslı hizmet anlayışıyla birinci sınıf lokma üretimi ve halka eşzamanlı lokma dağıtımı yapmaktadır.

Portföyünde büyük firmaları da barındıran Hayır Pilav Dağıtımı, özel tasarımlı araçları ile siz hayırseverlerin hizmetinde.

İletişim Bilgileri

Usta Lokmacı ile Hayır Lokması İletişim Bilgileri

Lokma Siparişi Formu

Aşağıdaki formu kullanarak bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

    About the author

    Leave a Reply

    Recent Works

    Hemen Ara

    Call Now ButtonHemen Ara