+90 532 767 99 45 Toplu Pilav Dağıtımı Hayır Lokması Dağıtma
+90 532 767 99 45
İletişim
+90 538 951 30 36
WhatsApp
Sipariş Hattı

Ataşehir Hayır Pilav Dağıtımı

Usta Lokmacı

Hayır işlemek amacıyla dağıtım yapılması planlanan tavuklu pilav, ortalama kişi sayısı düşünülerek hazırlanır. Malzemelerin müşteri tarafından alınması ya da firma tarafından karşılanması karşılıklı anlaşma sonucunda belirlenir. Eğer ücretini ödemeyi kabul ediyorsanız hayır pilavı malzemeleri firma tarafından karşılanacaktır. Hazırlanan pilavı dilediğiniz yerde dağıtmanız mümkündür.

Kimi insanlar kavurmalı pilav haricinde ek menü talep ederek daha fazla dağıtım yapar. Menü içeriği kişinin kişisel tercihlerine bağlı olarak değişim gösterebilir. Pilavın ve ek menünün lezzetli olmasını istiyorsanız toplu pilav dağıtımı hizmetimizden yararlanmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Ne zaman pilav dağıtmak isterseniz ekibimizle iletişime geçerek lezzetli, kaliteli ve hızlı bir şekilde pilav dağıtımı yapabilirsiniz.

ATAŞEHİR PİLAV DAĞITIMI

Kaliteli Malzeme, Temiz İşçilik ve Güvenilir Firma

Hayırlarınıza Lokma Döküyor ve Pilav Dağıtıyoruz.

Ataşehir Mevlit Pilavı

Pilav dağıtımını ne zaman yapacağınızı firmayla görüşmeniz gerekiyor. Böylece firma etli pilav dağıtımı yaparken zaman problemi yaşamaz. Siz de amaçladığınız zaman diliminde pilav dağıtımı yapmış olursunuz. Pilav dağıtacağınız zamanı firmayla paylaştığınızda malzemeler ona göre hazırlanır. Bu sayede pilav dağıtımı aksamaz. Kimileri dağıtım yapacağı zamanı net ifade etmediği için problem yaşıyor.

İstediğiniz gün ve saatte tavuklu pilav dağıtımı yapabilirsiniz. Yakın zamanda mevlit yapacaksanız tavuklu pilav dağıtımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tavuklu pilav dağıtımını kandillerde, cuma günlerinde veya ölüm yıl dönümlerinde gerçekleştirme imkânına sahipsiniz. Özel davet ve organizasyon gibi etkinliklerde de pilav dağıtımı yapmanızda herhangi bir sakınca yoktur.

Ataşehir Toplu Pilav Dağıtımı

Toplu pilav dağıtımlarında dikkat edilmesi gereken önemli unsurlardan birisi hijyendir. Anlaştığınız firma hijyenik ortamlarda pilav hazırlamıyorsa insan sağlığı tehlikeye atılmış olur. Hijyenik, lezzetli ve kaliteli Ataşehir nohutlu pilav dağıtımı yaptırmak istiyorsanız ekibimize ulaşmanız memnuniyetinizi karşılayacak bir hizmet almanızı sağlar. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek pilav dağıtımı yapabilirsiniz.

Geçmişte
Hayırlarına Ortak Olduklarımız

İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan Usta Lokmacı; profesyonel ekibi, son teknoloji ekipmanları ve hijyen esaslı hizmet anlayışıyla birinci sınıf lokma üretimi ve halka eşzamanlı lokma dağıtımı yapmaktadır.

Portföyünde büyük firmaları da barındıran Hayır Pilav Dağıtımı, özel tasarımlı araçları ile siz hayırseverlerin hizmetinde.

İletişim Bilgileri

Usta Lokmacı ile Hayır Lokması İletişim Bilgileri

Lokma Siparişi Formu

Aşağıdaki formu kullanarak bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

    About the author

    Leave a Reply

    Recent Works

    Hemen Ara

    Call Now ButtonHemen Ara